ВИДЕО: Роналдо и Меси заедно ќе ја бранат Земјата од воземјани

Роналдо и Лионел Меси ќе бидат во ист тим, во тимот „GALAXY 11“ кој ќе ја брани нашата планета од вонземјани.

Фудбалот ќе ја спаси  Земјата , тимот е составен и битката со вонземјаните може да започне. Ова е приказната во новата реклама на компанијата Samsung.

Погледнете ја рекламата...

18.12.2013 - 14:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега