ВИДЕО: Родители го снимале синчето како си игра со огромен питон

 

Неверојатна снимка, што ја разбранува светската јавност доаѓа од Индонезија. На материјалот се гледа мало дете, штотуку проодено, како си игра со огромен питон.

Снимката е направена од неговите родители.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.09.2019 - 15:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега