Видео: Реки течат по улиците во Црниче по невремето

Реки вода има по улиците во скопско Црниче.

 

 

 

13.06.2018 - 16:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега