ВИДЕО: Путин зборуваше на српски во Белград

Српскиот Курир објави видео на кое рускиот претседател Путин на српски им се обрати на насобраните граѓани.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2019 - 19:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега