ВИДЕО: Путин го зема снајперот во рака - кога ќе нанишани изгледа вака

Путин го проба новиот снајпер на Русија, SVCh-308, па испука 5 куршуми со него.

Тоа изгледа вака:

 

 

 

 

20.09.2018 - 09:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега