ВИДЕО: Прзанична атмосфера во домот на Сека Алексиќ- богато украсена елка и декорации во тоалетот

Пејачката Сека Алексиќ (38) секоја година се труди нејзиниот и домот и сопругот Вељко Пиjикиќ да изгледаа што поубаво за новогодишните и божиќните празници, а бидејќи го добија и синот Јаков, нивната декорација се подигна на повисоко ниво.

Иако сè светеше и минатата година, овој пат, Сека се надмина себеси, бидејќи, по барање на малиот наследник, секој дел од куќата беше украсен, па дури и тоалет.

Сека покажа и како изгледа нивната елка која е богато украсена.

 
 
 
View this post on Instagram

Nasi drugari iz @nova_natura_zemun su se bas potrudili da nam ulepsaju dom!

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on Dec 4, 2019 at 11:48am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.12.2019 - 15:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега