ВИДЕО: Прва снимка од пејачката после разводот - толку е здебелена што никој не може да ја препознае

Откако се породи и разведе од раперот Раста, пејачката Ана Николиќ не се појавува во медиумите. Имено, Ана веќе долго време има проблеми со вишокот килограми, а тоа го докажува и оваа снимка. Николиќ е снимена како ја посетува продавницата за здрава исхрана. Многумина ги изненади оваа снимка, затоа што Ана некогаш бе4ше една од најзгодните жени на естрадата.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2019 - 21:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега