ВИДЕО: Промовиран евровизискиот спот на Есма и Влатко - погледнете го

Претставен е официјалниот видео запис за „Пред Да Се Раздени", песната со која Есма Реџепова Теодосиевска и Влатко Лозаноски Лозано оваа година ќе ја претставуваат Македонија на Евровизија во Малме, Шведска.

 

најчитано сега