ВИДЕО: Прободе конзерва со ножици - доби нешто неверојатно

Интернетот е полн со занимливи и поучни работи, а највеќе сакаме кога ќе најдеме некое видео каде секојдневните предмети ги претвораме во нешто неверојатно.

Нашите омилени трикови се оние поврзани со опстанок, доколку се најдете во некоја тешка ситуација.
 
Во наредното видео ќе погледнете еден феноменален трик за преживување. Се што ви е потребно е една конзерва, ножици и малку хартија.
 
Погледнете го видеото...
 

 

 

18.05.2017 - 22:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа