ВИДЕО: Призна дека е геј па ја импресионираше публиката со својата изведба

20-годишниот Џонатан Ален ја импресионираше публиката на Америка има талент откако откри дека е геј па затоа и родителите го избркале од дома.

Погледнете...

најчитано сега