ВИДЕО предизвик: Можете ли 45 секунди да не погледнете во нејзиното деколте?

Доколку успеете цели 45 секунди да ја гледате Кејт Аптон во очи, вие сте победник.

Но доколку не успеете и го спуштите погледот на нејзиното деколте, изгубивте.

09.12.2013 - 14:28

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега