ВИДЕО: Позната по своите бујни облини, но се појави на модната писта и сега сите и се смеат

Старлетата Деми Роуз позната по своите облини и има милион фанови на Инстаграм , ги разочара сите.

Имено старлетата имаше чест да „заплива“ во манекенските води, па со своите 1,57 сантимерти прошета на модната писта на еден познат бренд за костими за капење која се одржала во Мајами на  крајот на јули, но снимкаа се појави дури сега.

Овојпат публиката беше шокирана, но не од нејзините облини туку од начинот на кој чекореше по пистата.

Освен тоа што имаше чууден начин на одење, кога се заврте камерата го сними нејзиниот задник кој не беше така затегнат и мазен како на фотографиите кои ги постира на Инстаграм.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.11.2019 - 17:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега