ВИДЕО: Последната изјава на водачот на босанските навивачи пред да загине во сообраќајка

Ова е последната изјава водачот на навивачката група Ljuti Krajišnici, Хасиб Махимиќ кој загина денеска во сообраќајка при враќањето на босанските навивачи од Литванија, по пласманот на Мундијалот во Бразил.

16.10.2013 - 22:58

најчитано сега