ВИДЕО: Порно филм се појави на пунктот за плаќање паркинг во Скопје

Корисниците на паркинзите ПОЦ во Општина Центар утринава имаа можност да изгледаат филм за возрасни.

Од ПОЦ за ТВ21 велат дека најверојатно се работи за хакерски напад.

Од таму додаваат дека за да нема вакви непријатни ситуации, наскоро пунктовите ќе заминат во историјата, а можност за плаќање ќе има само преку телефон.

Видеото масовно се споделува на социјалните мрежи. Непознато е за која точно локација станува збор.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.02.2020 - 13:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега