ВИДЕО: Полицијата се судри со демонстрантите

Полицијата тргна напред за да го растера протестот пред Собранието откако еден од демонстрантите почна да ги прска со црево. Кордонот сега е напред, пред споменикот на Никола Карев.

05.07.2022 - 21:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега