ВИДЕО: Полицијата конечно влезе во Беса Транс

Полициски служби и инспектори вечерва влегоа во седиштето на Беса Транс во Скопје. Се собираат дополнителни документи потребни во истрагата за несреќата.

26.11.2021 - 17:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега