ВИДЕО: Погледнете на што се спремни мажите за пиво!

 

Последните неколку дена по интернетот кружи видео кое покажува нова игра меѓу младите мажи низ светот наречена "neknominatting" и која служи да покаже на што се спремни мажите за пиво.

Погледнете:

14.01.2014 - 19:04

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега