ВИДЕО: Погледнете како пцуе Сандра Булок

Актерката Сандра Булок, која беше прогласена за најдобра актерна на "Critics Choice" кога ја зема наградата заблагодарувајќи и се на публиката и излета една пцовка која навистина ја збуни актерката...

17.01.2014 - 14:28

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега