ВИДЕО: Погледнете како ќе изгледа iPhone 6 !

Со следниот iPhone 6 ќе можеме да видиме нов смартфон од Apple кој ќе има многу поголем екран.

 

Погледнете во овој видео концепт...

16.11.2013 - 15:17

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега