Видео: Погледнете како е облечена Цеца за по дома

 

Цеца се снимаше во својот дом и покажа што прави во дневната соба. цеца е дефинитвно како виното, колку постара толку поубава.

 

 

 

 

 

 

 

12.09.2017 - 13:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа