ВИДЕО: Погледнете го телефонскиот разговор меѓу Заев и Обама

Лидерот на СДСМ Зоран Заев се обиде духовите да одговори на медиумските написи дека СДСМ ја копира програмата на Обама. 

18.12.2013 - 13:50

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега