ВИДЕО: Погледнете ги неверојатните трикови кои ова момче ги прави!

Зак Кинг е момче на кого му се потребни смао шест секунди да направи неверојатен трик. Погледнете ја оваа негова компилација која навистина изгледа одлично...

15.01.2014 - 11:51

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега