ВИДЕО: Почнал да вози, а оддеднаш забаележал непоканет патник на ретровизорот

Една снимка која настана на Биоград на Море во Хрватска стана вистински хит на социјалните мрежи.

Имено возачот седнал во автомобилот,кој претходно бил паркиран под дрво, почнал да взои а во еден момент забележал ека има нешто на ретровизорот.

На ретровизорот од левата  страна имало змија.

Сепак она што е интересно итоа така се и коменатрите под видеото.

„Каде ја возиш твојата тешта„, Јас би удрил дирекно во ѕид, па кој пживее...“, Да ми се случеше мене ќе го продадев автомобилот“ се само некои од коментарите кои се нижеа под ваквиот пост.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.06.2019 - 22:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега