ВИДЕО: Пикап се запали кај Скопјанка – изгоре една минута откако возачот се паркираше

Пикап автомобил за достава на стока утрово изгоре на паркинг зад Скопјанка во Аеродром, објави А1.он.

Повредени нема, но оштетени се повеќе возила на паркингот.

 

24.10.2021 - 11:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега