ВИДЕО: Пешак почувствува дека сакаат да го ограбат - се спаси со неверојатен трик и стана хит

Почувствува дека сакаат да го ограбат и дека ќе стане жртва на крадци и насилници, па изведе трик кој стана вирален.

Почна да трча, па го смени правецот во рикверц. Потоа продолжи пак напред и излета пред друг автомобил.

Видеото е направено во Бразил.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.01.2019 - 18:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега