ВИДЕО: Пендаровски и Заев свиреа гитара на последниот митинг

Претседателскиот кандидат на СДСМ, Стево Пендаровски и премиерот Зоран Заев на вечерашниот митинг во Охрид засвиереа гитара. Ова беше последен митинг, а на полноќ почнува предизборниот молк.

 

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.04.2019 - 23:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега