ВИДЕО: Пејачов малку се занесе па скокна врз главата на обожавателка

 

Пејачот Мигуел малку се занесе за време на својот настап во Лас Вегас па наместо да скокне правилно за да го фати публиката и да се позабавува со неа, тој скокна врз главата на една обожавателка.

најчитано сега