ВИДЕО: Пејачката прекриена со бањарка заносно танцуваше во хотелска соба- откри повеќе отколку што требаше

Милица Павловиќ заносно танцува во хотелска соба во Црна Гора, па токму таму се опуштила да покаже повеќе од своето совршено тело.

Во бањарка испраќаше бакнежи до фановите, а од нејзиниот изглед сите останаа со подзинати усти. Погледнете:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2019 - 09:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега