ВИДЕО: Парите ги фрлаат низ прозор, а скапите часовници ги натопуваат во млеко - вака живеат децата на руските богаташи

Богатите деца ширум целиот свет многупати ја шокираат јавноста со своите објави на Инстаграм, но се чини дека Русите отишле чекор понапред.

На Инстаграм страната „Богати деца на Русија“ редовно се објавуваат шокантни снимки од однесувањето на богатите руски наследници.

Профилот има повеќе од милион следбеници.

Во моментов најпопуларни се видеата на кои се гледа дека доедека подготвуваат појадок на дното ставаат „ролекс“ часовник, па овесни снегулки, па сето тоа го потопуваат со млеко.

Видео кое е меѓу најпопуларните и е она во кое се гледа како парите ги фрлаат низ прозор.

Едно од најшокантните видеа е она на кое момче урнира во мијалник наполнет со пари.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.03.2019 - 20:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега