ВИДЕО: Папагал кој ги помни звуците од порно-видео

Никогаш немојте да сте помислиле да гледате порно-видео ако дома чувате папагал бидејќи нормално дека ќе ве издаде и ќе ве доведе до непријатна ситуација. 

Слушнете како добро овој папагал ги запамтил звуците од порно-видеото!

21.01.2014 - 16:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега