ВИДЕО: Паника на аеродром - поради непосакуван посетител луѓето преплашени, се слушале вресоци

Исплашени патници почнале да паничат откако забележале змија на аеродромот Даниел З. Ромуалдез на Филипини.

Патниците во страв скокале од своите места обидувајќи се да избегнат средба со змијата.

На снимката се гледа како еден член од обезбедувањето на аеродромот со помош на долг стап ја фаќа змијата и ја става во пластична вреќа.

 

 

 

16.09.2018 - 14:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега