ВИДЕО: Оваа русокоса ќе ви покаже неколку билјард трикови

Билјард играчот Флоријан Колер ни покажува некој интересни билјард трикови, а нему му асистира згодна русокоса.

Погледнете...

21.01.2014 - 10:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега