ВИДЕО: Отворена шахта на сред булевар во Скопје

Огромна дупка осамна на булевар во Скопје откако некој го отстранил капакот од една шахта.

На социјалните мрежи се појави видео од дупката која се наоѓа на средина од булеварот.

Видеото наиде на потсмев во коментарите. Па така еден корисник напиша дека станува збор за Нинџа желки, додека друг напиша оти можеби станува збор за портал до друг универзум.

18.02.2020 - 18:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега