Видео: Осум месеци од мандатот на Петре Шилегов

Скопскиот градоначалник Петре Шилегов говореше за проектите во Скопје откако му започна мандатот, во дневникот на Сител.

 

 

 

 

13.06.2018 - 18:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега