ВИДЕО: Оригинална божиќна честитка

Погледнете како ова семејство направи уникатна божиќна честитка. Тие снимија честика со песна насловена како „Божикни пижами“, во која тие рапуваат, танцуваат и раскажуваат како им поминала 2013 година.

18.12.2013 - 12:17

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега