ВИДЕО: „Орце, шокираш Орце“ - Се појавија нови снимки за Рекет

Нови аудио снимки поврзани со случајот „Рекет“ се појавија пред еден час на истиот Јутјуб канал како и претходните.

Гласот кој наликува на познатиот бизнисмен кој е сведок во „Рекет“ заедно со други соговорници зборува и за односнот на обвинетиот Бојан Јовановски познат како Боки 13 со осудениот Зоран Милевски-Кичеец и вели „Орце, шокираш, Орце"

 

Досега за случајот само Зоран Милевски Кичеец доби 3 години затвор, откако призна вина, а Катица и Боки13 докажуваат дека не биле виновни.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.12.2019 - 12:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега