ВИДЕО: Офарбајте ги јајцата со ориз - најубавата идеја за Велигден

 

Ви требаат бои и ориз и ќе ги имате најубавите, најшарени и најколоритни велигденски јајца.

Еве ја постапката:

 

 

 

11.04.2017 - 08:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа