Видео: Одрон од 30 метри тресна на патот полн возила - стотинки ги делеа од смрт

 

Огромен одрон од карпа тресна на патот додека беше полн со возила. Ова видео е направено во Тајван, и чиста среќа е како никој не е повреден. 

Одронот за влакно промаши автомобил и камион, а паднал од 30 метри.

 

 

 

24.02.2018 - 10:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа