ВИДЕО: Од покрив скокал во базен и станал вистински хит

Погледнете го ова момче како  скокна  од покривот на куќата во базенот. Но, за да биде предизвикот поголем, одлучил да скокне без залет и да направи колут назад!

17.01.2014 - 15:01

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега