ВИДЕО од невремето во Скопје: Град со големина на лешник - и денеска невреме

 

Дожд, град со големина на лешник и силен ветер и грмотевици. Силно невреме вчера попладне го зафати Скопје, а невреме се најавува и за денеска. УХМР информираше дека ќе има дожд, град, ветер и електрични празнења.

 

 

 

15.06.2017 - 09:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа