ВИДЕО: Новогодишна атмосфера во нејзиниот дом - македонската пејачка ја накити елката

Македонската фолк-пејачка Сања Сани Гроздановска одлучи да го украси домот со новогодишни украси и со тоа да се пофали на социјалните мрежи.

Таа објави видео од тоа како изгледа нејзиниот дом. Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.11.2019 - 19:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега