ВИДЕО: Ноне славеше роденден - на огледало напиша колку години полни

Некогашната македонска пејачка Нона Неделковска, која одамна заврши со музичката кариера и се префрли на работа на брод во Америка, се уште е популарна во јавноста и привлекува внимание на публиката.

Таа деновиве славеше роденден, а колку години наполни откри самата со објавување на интересно видео.

Ноне 8 години работеше надвор од земјава, но поради ситуацијата со коронавирусот таа е во родниот Велес.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.09.2020 - 09:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега