ВИДЕО: Номинирана за Оскар, а и барале лична карта - обезбедувањето не ја препознало на црвениот тепих

24-годишната актерка Флоренс Пју која била номинирана за улогата во филмот „Мали жени“ на доделувањето на Оскарите доѓивеала голема непријатност.

Обезбедувањето на црвениот тепих не било сигурно која е таа. Флоренс морала да покаже лична карта, па дури потоа можела да продолжи понатаму.

Актерката ова не ја изнервирало, туку мирно го покажала документот, а чуварот се насмевнал кога сфатил што се случило.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2020 - 17:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега