ВИДЕО: Нокиа 3310 преживеа пад од 4 спрат - на крај само едно го уништи телефонот

 

Се сеќавате на култниот телефон Нокиа3310 кој издржува што и да се случи? Британскиот Портал Теч инсајдер одлучи да го тестира телефонот, па тој преживеа пад од висина колку од нашето рамо, потоа пад од четврти спрат иако звучи неверојатно, а на крај телефонот го уништи само едно нешто.

Погледнете го видеото:

 

 

 

 

13.07.2017 - 18:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа