ВИДЕО: Нема да спиеш додека не се бакнеме!

Погледнете како ова куче не се откажува од своите намери, а тоа е бакнеж за добра ноќ.

10.12.2013 - 10:55

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега