ВИДЕО: Неколку лица приведени во Кисела Вода поради непочитување на полицискиот час

Неколку лица вечерва околу полноќ беа приведени во скопската населба Кисела Вода поради непочитување на полицискиот час.

По неколку минути распрашување од страна на полицискисте службеници лицата беа однесени со полициско возило.

Детали за инцидентот очекуваме утре.

Во скопска Кисела Вода приведени неколку лица поради непочитување на полицискиот час

Posted by Press24.mk on Thursday, 26 March 2020

27.03.2020 - 00:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега