ВИДЕО: Некогаш имаше долга коса - Водителката на „Брза кујна" изгледаше вака

Водителката на Брза Кујна која ја гледаме на Сител, Александра Пановска, ја знаеме од многу одамна, со долга коса, кога беше дел од спот на Јован Јованов.Вака изгледала водителката пред неколку години:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.06.2019 - 22:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега