ВИДЕО: Наташа покажа што носи под фустанот - среде настап се занесе и покажа повеќе отколку што треба

Пејачката Наташа Беквалац настапувала во Тиват, а колку била добра атмосферата докажува и тоа што згодната пејачка во еден момент, за време на танцувањето на сцена, ја изненадила публиката и го кренала фустанот.

Додека ја пеела својата песна „Доџи мами“ во еден момент премногу го кренала фустанот, па обожавателите имале можност на неколку секунди да ѝ ја видат долната облека.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.11.2019 - 09:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега