ВИДЕО: Наташа Беквалац објави видео од теретана - нејзиниот задник во прв план

Српската пејачка Наташа Беквалац на својот Инстаграм профил објавила видео кое нејзините следбеници ги оставило без здив, особено машкиот дел.

На видеото се гледа како Наташа тренира, а во прв план е нејзиниот добро оформен задник.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2020 - 22:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега