ВИДЕО: Најскапата сообраќајка во светот

Ова е најскапата сообраќајка во Малезија. Во несреќата се судриле три нови „Ламборџини“. луксузните авртомобили  се движеле со 113 километри на час, додека патувале на саем на автомобили во Куала Лумпур.

09.12.2013 - 15:04

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега